چرخه سفارشات در چکامه

سفارشاتِ تایید شده‌ی شما در وب‌سایت چکامه، پس از پردازش، نیاز به آماده‌سازی دارند؛ آماده‌سازی شامل مراحلی مثل تامین متریال، چاپ، بسته‌بندی و تحویل به دفتر پستی‌ست.

همانطور که در تمام صفحات هر محصول درج شده، زمان آماده‌سازی حداقل ۱ تا حداکثر ۱۰ روز کاری است؛ که همواره در تلاشیم این مدت زمان به حداقل خود برسد و سفارش شما هرچه سریعتر به دست‌تان برسد.

گاهی در جشنواره‌های فروش (ولنتاین/نوروز/بلک‌فرایدی و...) یا ارائه‌ی محصول ویژه (مثل آلبوم‌های موسیقی پرفروش) ممکن است این زمان افزایش یابد.

ارسال توسط پیک در محدوده تعیین‌شده در تهران:

اگر در تهران هستید (محدوده‌ی تعیین شده در نقشه‌‌ی پایین صفحه) و در هنگام ثبت سفارش، گزینه‌ی ارسال توسط پیک را انتخاب نمودید، سفارش شما بین ۱ تا ۱۰ روز کاری به دست شما خواهد رسید.

پیش از ارسال تمامی این نوع سفارشات، با شماره‌ای که در هنگام سفارش ثبت شده‌است، تماس گرفته می‌شود و هماهنگی لازم با گیرنده انجام خواهد شد.

توجه داشته باشید، هیچ مبلغ دیگری در هنگام دریافت سفارش، به پیک نباید پرداخت شود!

ارسال پستی در سراسر کشور:

مرسوم‌ترین شیوه‌ی ارسال در چکامه، ارسال پُستی‌ست.

سفارشات، پس از پردازش، چاپ و آماده‌سازی، حداکثر تا ۱۰ روز کاری (روزهای تعطیل و پنجشنبه‌ها جز روزهای کاری در چکامه محسوب نمی‌شود) از دفتر چکامه به دفتر پست در تهران تحویل داده می‌شود.

این بدین‌معنی‌ست که پس از اینکه سفارش شما به دفتر پستی تحویل داده شد و پیامک ارسال شده را از چکامه دریافت کردید، با توجه به نوع پستی که در هنگام ثبت سفارش انتخاب کردید، ۲۴ ساعت تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز است که پستچی، بسته‌ی شما را در آدرسی که تعیین کرده‌اید، تقدیم‌تان کند.

با توجه به این محصولات چکامه، جز کالاهای ضروری به شمار نمی‌آید، لطفا در تحویل سفارش خود شکیبا باشید...

Product added to wishlist